Katarzyna Herman: wszystko to wyobraźnia

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 12:00
- Co z tego wyjdzie? Nie wiem. Aktor nigdy nie wie, dopóki nie zobaczy całego filmu - mówiła Katarzyna Heman o pracy nad nowym obrazem Magdaleny Łazarkiewicz.
Audio
  • Wszystko to wyobraźnia. Katarzyna Herman o filmie "Powrót"/"Back Home" Magdaleny Łazarkiewicz (Fajny film/Trójka)
Katarzyna Herman
Katarzyna Herman Foto: materiały promocyjne

W "Fajnym filmie" Ryszard Jaźwiński zapowiada wspólnie z aktorką Katarzyną Herman "Powrót"/"Back Home" Magdaleny Łazarkiewicz. To opowieść o młodej dziewczynie, która została porwana i zmuszona do pracy w domu publicznym. Czeka nas zatem mroczne kino, choć - jak mówi aktorka - z pewną dawką poczucia humoru.

Na czym polega aktorstwo? Z którym reżyserem aktorzy pracują "dożywotnio"? Dowiedzą się tego Państwo z dołączonego nagrania audycji. Zapraszamy do słuchania!

***

Tytuł audycji: Fajny film 
Autor: Ryszard Jaźwiński 
Gość: Katarzyna Herman (aktorka)
Data emisji: 22.08.2017 
Godzina emisji: 10.46

czaj/mk

Czytaj także

Warto rozmawiać o filmach wartościowych

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2017 20:30
- Wygłaszanie prelekcji przed filmem to nie jest łatwa sprawa. Trzeba to robić tak, żeby nie zdradzić fabuły, a z drugiej strony zachęcić widza do szukania głębszych znaczeń w obrazie - mówi Marlena Gabryszewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Czekaj o "Królewiczu Olch" i trudnym dojrzewaniu

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2017 22:00
- "Królewicz Olch" musiał trochę poczekać na swoją premierę, mija rok od zakończenia zdjęć. Ale dzięki temu jestem w stanie spojrzeć na ten film z dystansu - mówi reżyser Kuba Czekaj.
rozwiń zwiń