X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Śmierć, która rodzi bliskość

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2012 15:08
"Sanctuary" to film delikatny, poruszający trudne, ostateczne tematy. Dobra alternatywa dla horrorów królujących w kinach w czasie Halloween i w dniu Wszystkich Świętych.
Audio
Śmierć, która rodzi bliskość
Foto: mat.prasowe

Na początku mężczyzna znajduje w ogrodzie ciało żony. - Ta gwałtowna samotność staje się katalizatorem do ponownego zejścia się ojca z córką - mówi Agnieszka Żulewska, która w polsko-irlandzkiej produkcji gra dziecko postaci kreowanej przez Jana Frycza.
Żulewska dopiero zaczyna zdobywać role filmowe. Tu pracowała z międzynarodową ekipą, trochę w Krakowie, trochę w Dublinie. - To ciekawe doświadczenie, kiedy łączą się dwa zespoły, kiedy można obserwować pracę ludzi z różnym doświadczeniem - mówi aktorka w audycji "Fajny Film".

Reżyserka Norah McGettigan skończyła łódzką filmówkę i została tutaj. - Wymagała od nas wyważenia. To było dla mnie najtrudniejsze. Cały czas trzeba było budować postać takimi bardzo delikatnymi środkami - opowiadała Agnieszka Żulewska.

usc