X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Protest song jakiego świat nie słyszał, czyli Piotr Bukartyk o Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 16:54
W piątek 21 września dziennikarze Trójki przenieśli się do Sopotu, gdzie powstał plac Radiowej Trójki. We wspólnym wyjeździe nie uczestniczył Piotr Bukartyk. - Żal rozdziera mi serce - przyznał i zaprezentował (z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka) wyjątkowy protest song.
Audio
  • Śpiewano-grana skarga Piotra Bukartyka (Urywki z rozrywki/Trójka)
Piotr Bukartyk
Piotr BukartykFoto: W. Dorosz/Trójka

Piotr Bukartyk opowiadał Wojciechowi Mannowi, że napisanie piosenki o wizycie Trójki w Sopocie zostało mu zasugerowane... - To jest paradoksalne, ponieważ zaproponowano mi, żebym odniósł się twórczo do wydarzenia, na które nie zostałem zaproszony. Nie wiem, czego spodziewał się zamawiający, ale wyszło, jak wyszło - żartował muzyk.

Londyńskie akcenty na placu radiowej Trójki w Sopocie

"Wszyscy jadą do Sopotu, gdyż tam, jak mówią, dzieje się. Ja też pojechać byłem gotów, ale nie zabrali mnie" - słyszymy w pierwszych słowach piosenki Piotra Bukartyka. Zapraszamy do wysłuchania całej, znajdą ją Państwo w dołączonym dźwięku.

Na gitarze gra Krzysztof Kawałko.

Zobacz więcej na temat: Sopot Trójka

Czytaj także

Trójka opanowała Sopot. I tak już zostanie!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 09:14
U zbiegu ulic Haffnera i Bohaterów Monte Cassino otwarty został plac Radiowej Trójki. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał mistrz słowa i humoru - Wojciech Młynarski. W mieście przybyło sporo Trójkowych akcentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Londyńskie akcenty na placu radiowej Trójki w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 12:03
Oprócz charakterystycznej czerwonej budki telefonicznej na placu radiowej Trójki w Sopocie pojawiły się pasy – takie jak na londyńskiej Abbey Road, uwiecznionej na najsłynniejszej płycie Beatlesów.
rozwiń zwiń