X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konferencja klimatyczna. Jak ochronić świat?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 17:15
"Chrońcie świat!" – takim okrzykiem, z zaaranżowanej na otwarcie klimatycznej konferencji manifestacji dzieci, rozpoczęło się to międzynarodowe spotkanie.
Audio
  • Konferencja klimatyczna. Jak ochronić świat? (3 strony świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

20 tys. polityków, dziennikarzy i ekologów ze 190 państw z całego świata, którzy przyjechali do Bonn na 23. Konferencję Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, ma ochronić świat. Ale jak?

– 28 państw Unii Europejskiej zadeklarowało wspólny cel, czyli redukcję ocieplenia klimatu. I tu leży kość niezgody – nie wszystkie państwa chcą obniżenia emisji CO2. Nie wygląda to optymistycznie, bo są doniesienia, że po rekordowym pod względem ilości gazów cieplarnianych w atmosferze roku 2016, rekord zostanie pobity już tym roku – mówi Marek Wąsiński z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

Kolejna konferencja odbędzie się w Polsce. Jakie wyzwania staną przed przyszłoroczną polską prezydenturą? Jakie korzyści przyniesie tegoroczna edycja? O tym w dołączonym nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: 3 strony świata
Prowadzi: Ernest Zozuń
Gość
: Marek Wąsiński (Polski Instytut Spraw Międzynarodowych)
Data emisji: 8.11.2017
Godzina emisji: 16.46

ml/ab

Czytaj także

Globalne ocieplenie - wyścig z czasem?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 19:15
- Dziś mogę potwierdzić, że wycofamy z użycia samochody na benzynę i olej napędowy - oznajmił brytyjski minister środowiska Michael Gove.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy jesteśmy przygotowani do walki ze skutkami zmian klimatu?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 16:00
Czy pamiętają Państwo jeszcze, jak wygląda zima? Nie taka, jaką mamy teraz, tylko prawdziwa, z dużą ilością śniegu i ujemnymi temperaturami przez dwa miesiące?
rozwiń zwiń