Od autora recenzji do jurora festiwalowego. Trwa konkurs "Skrytykuj!"

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 13:45
"Skrytykuj!" to prawdziwa gratka dla młodych kinomanów, którzy potrafią bez końca dyskutować o filmach. Wystarczy napisać recenzję dotyczącą wybranego dzieła. Autor najlepszej zasiądzie w festiwalowym jury.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

Pasje warto rozwijać w każdym wieku. Młodzież interesująca się kinem ma do tego doskonałą okazję już teraz. "Skrytykuj!" to konkurs na najlepszą recenzję, wideo recenzję lub podcast filmowy.  Zwycięzca otrzyma możliwość uczestniczenia w cyklu wirtualnych spotkań prowadzonych przez profesjonalistów. Jednym z nich jest Jerzy Armata, dyrektor artystyczny Tarnowskiej Nagrody Filmowej – wyjaśnia Tytus Ciski z Instytutu Audiowizualnego Filmoteki Narodowej.

"Skrytykuj.pl – trailer" / Skrytykuj

To jednak nie koniec nagród.  Podczas odbywającego się w czerwcu festiwalu laureat będzie pełnił rolę młodzieżowego jurora i wręczy statuetkę twórcy wybranego filmu – dodaje Ciski. Jedynym kryterium udziału jest wiek.  Wydarzenie skierowane jest do osób w wieku 1621 lat – uściśla organizator. 

Posłuchaj
02:05 2021_02_05 13-39-07_Skrytykuj.mp3 "Skrytykuj!" konkurs dla młodych kinomanów (Trójka do Trzeciej)

Tarnowska Nagroda Filmowa to festiwal wybranych polskich filmów pełnometrażowych. W tym roku przegląd odbędzie się po raz 35. Prace konkursowe nadsyłać można do końca lutego. 

🚀 Wystartowała kolejna edycja 🔥konkursu Skrytykuj❗🔥 na najlepszą recenzję, wideoreceznję lub podcast. Laureatka bądź...

Opublikowany przez Skrytykuj.pl Środa, 3 lutego 2021

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Autor: Piotr Firan
Gość: Tytus Ciski (Filmoteka Narodowa, Instytut Audiowizualny) 
Data emisji: 05.02.2021
Godzina emisji: 13.39

Czytaj także

Wirtualny taniec i polska poezja w Sundance

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 14:00
Z reżyserią nie mają nic wspólnego, nie skończyły też szkoły filmowej, a jednak zrealizowały niezwykły, eksperymentalny film. "Noccc" Weroniki Lewandowskiej i Sandry Frydrysiak będzie miał premierę w Sundance, na najważniejszym festiwalu kina niezależnego na świecie!
rozwiń zwiń