Czwórka

Dzwoneczek ma się dobrze, nawet bez Piotrusia Pana

31.01.2013 14:17
Narodziła się u boku chłopca, który nie chciał dorosnąć. Teraz świętuje wejście na kinowe ekrany czwartej części swoich przygód pt. "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł".

- W tej części dowiadujemy się nie tylko czegoś więcej o samym Dzwoneczku, mianowicie poznajemy jej siostrę, ale również odwiedzamy Krainę Wróżek, czyli miejsce, w którym nasza bohaterka mieszka - tłumaczy Patrycjusz Tomaszewski, dziennikarz Czwórki.

Okazuje się, że występują tam dwie pory roku: wieczna zima oraz wiosna. - Do krainy mrozu wróżki nie mogą wchodzić, ale Dzwoneczek, jak wiemy, jest nad wyraz ciekawską istotą, więc postanawia złamać tę regułę - mówi Tomaszewski. - To tam nasza bohaterka przeżywa mnóstwo przygód i niespodzianek.

Więcej bajek, które zawojowały świat w cyklu "Niezła bajka"

Zdaniem naszego eksperta "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł" to film skierowany głównie do młodych dam, które uwielbiają wróżki i "okołowróżkowe” gadżety, na przykład skrzydełka i magiczne różdżki.

W oryginalnej wersji narratorką filmu jest znana aktorka Anjelica Huston, a poza nią w rolach głównych występują Lucy Liu i Timothy Dalton. W polskiej wersji językowej usłyszymy Weronikę Książkiewicz, Kaję Paschalską, Tamarę Arciuch oraz Annę Seniuk.

/

 

Film wyreżyserowała Peggy Holmes, która wcześniej przywróciła do życia Małą Syrenkę, Arielkę.

 

Dowiedz się więcej o filmie i jego wydaniu na Bluray, słuchając nagrania całej rozmowy z Patrycjuszem Tomaszewskim w audycji "Stacja Kultura"   .

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

rozwiń zwiń

Czytaj także

rozwiń zwiń

Czytaj także

rozwiń zwiń