Polskie Radio

Pierwszy gol Roberto Carlosa w Rosji (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2011 20:20
Były reprezentant Brazylii Roberto Carlos zdobył swojego pierwszego gola w lidze rosyjskiej dla klubu Anżi Machaczkała.

38-letni Roberto Carlos zdobył gola z rzutu karnego w 58. minucie w wyjazdowym meczu z Dynamem Moskwa. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Roberto Carlos jest mistrzem świata z 2002 roku. Należy do najlepszych lewych obrońców w historii futbolu. W połowie lutego bieżącego roku podpisał kontrakt z dagestańskim klubem z Machaczkały. Brazylijczyk za rok gry otrzyma pięć milionów dolarów.

Zobacz pierwszą bramkę Roberto Carlosa w Rosji:

pk

Piłkarski weteran Roberto Carlos rozważa ponowne występy w Europie. Brazylijczyk myśli o opuszczeniu ojczyzny po groźbach pod jego adresem ze strony kibiców zespołu Corinthians Sao Paulo, w którym występuje od roku.

Setki kibiców gromadzą się na lotnisku w Groznym, gdzie we wtorek mają wylądować piłkarze Brazylii, mistrzowie świata z 2002 roku.

Banan dla Carlosa wart 10 tysięcy dolarów!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 18:45
Rosyjska Unia Piłki Nożnej (UFR) ukarała Zenit Sankt Petersburg grzywną w wysokości 10 tysięcy dolarów za akt rasizmu wobec Roberta Carlosa.