DUEL

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 17:14
DUEL to audio-wizualny kolektyw i seria wydarzeń powstała pod koniec 2018 roku. Idea kryjąca się za projektem to „przesuwanie muzycznych granic” odbiorców, a także stworzenie bezpiecznej i tolerancyjnej imprezowej przestrzeni wolnej od nękania, dyskryminacji czy też rasizmu.
Audio
  • DUEL zaprasza na sylwestrową imprezę w M25 w Warszawie (Pierwsze słyszę/Czwórka)
DUEL
DUELFoto: mat. pras.

Układając program wydarzeń organizatorzy starają się znaleźć złoty środek pomiędzy najpopularniejszymi artystami ze świata muzyki elektronicznej, a młodymi talentami, dając im szansę na zaprezentowanie się szerszej publiczności, czego rezultatem było goszczenie przez artystów takich jak Perc, SNTS, The Horrorist, VTSS, Thomas P. Heckmann, Stranger,  Remco Beekwilder, VSK, SPFDJ, Airod, Monotronique, Michal Wolski, Olivia, Private Press, TAKA, Chino, Violent i wielu innych.

Oprócz dostarczania najwyższej jakości muzyki organizatorzy dużą uwagę przywiązują do strony wizualnej wydarzeń, której projektem zajmuje się Visual Family Collective - ekipa odpowiedzialna za wizualizacje na głównej scenie Audioriver Festivalu przez ostatnie 4 lata z rzędu.

mat. pras.