X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DUEL

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 17:14
DUEL to audio-wizualny kolektyw i seria wydarzeń powstała pod koniec 2018 roku. Idea kryjąca się za projektem to „przesuwanie muzycznych granic” odbiorców, a także stworzenie bezpiecznej i tolerancyjnej imprezowej przestrzeni wolnej od nękania, dyskryminacji czy też rasizmu.
Audio
  • DUEL zaprasza na sylwestrową imprezę w M25 w Warszawie (Pierwsze słyszę/Czwórka)
DUEL
DUELFoto: mat. pras.

Układając program wydarzeń organizatorzy starają się znaleźć złoty środek pomiędzy najpopularniejszymi artystami ze świata muzyki elektronicznej, a młodymi talentami, dając im szansę na zaprezentowanie się szerszej publiczności, czego rezultatem było goszczenie przez artystów takich jak Perc, SNTS, The Horrorist, VTSS, Thomas P. Heckmann, Stranger,  Remco Beekwilder, VSK, SPFDJ, Airod, Monotronique, Michal Wolski, Olivia, Private Press, TAKA, Chino, Violent i wielu innych.

Oprócz dostarczania najwyższej jakości muzyki organizatorzy dużą uwagę przywiązują do strony wizualnej wydarzeń, której projektem zajmuje się Visual Family Collective - ekipa odpowiedzialna za wizualizacje na głównej scenie Audioriver Festivalu przez ostatnie 4 lata z rzędu.

mat. pras.