Game Dev Fest powraca

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2023 16:15
Kolejny poziom tworzenia gier wraz z Polygonem.
Game Dev Fest
Game Dev FestFoto: mat. promocyjne

Startuje kolejna edycja imprezy Game Dev Fest po pandemicznej przerwie! To miejsce w sam raz dla wszystkich interesujących się tworzeniem gier lub tych, którzy chcą po prostu więcej się o nich dowiedzieć. Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" zaprasza na pierwsze spotkanie już w środę 8 listopada.

Będzie to doskonała okazja, żeby wysłuchać doświadczonych game developerów i skorzystać z ich rad. Game Dev Fest to aż cztery cotygodniowe spotkania, a na każde z nich będą zaproszeni inni goście. Wszyscy to profesjonaliści od lat związani z polskim gamedevem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Zarówno ci, którzy dopiero marzą o rozpoczęciu przygody z produkcją gier, jak i autorzy z paroma tytułami na koncie znajdą tu coś dla siebie. Wstęp na spotkania jest całkowicie bezpłatny i otwarty, nie trzeba być ani członkiem Koła, ani studentem.

Podczas cyklu prezentacji będzie można między innymi posłuchać, jak dyrektor narracji CDPR opowiada o projektowaniu fabuły dla inżynierów, a założyciel studia Orbital Knight przedstawia pełen proces powstawania gier w tym studiu. W zeszłych latach spotkania gościły współtwórców takich gier jak Wiedźmin 3, Dying Light 2, Frostpunk czy Witchfire. Game Dev Fest to niepowtarzalna okazja, by spotkać osoby odpowiedzialne za gry i dowiedzieć się, czego twórcy nauczyli się podczas ich produkcji.

Spotkania Game Dev Festu odbywać się będą w budynku WEiTI Politechniki Warszawskiej. Nie można też zapomnieć o tradycyjnym after party po każdym spotkaniu, na które zaprasza bar H.4.0.S. Będzie to doskonała okazja do networkingu i wymiany doświadczeń w niepowtarzalnej atmosferze.

Pełny harmonogram, linki do wydarzeń na Facebooku i wszystkie potrzebne informacje znajdują się na oficjalnej stronie.

Game Dev Fest 2023 jest objęty naszym patronatem medialnym.

 

AŚ, mat. prasowe