Robyn – „Dancing On My Own”

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 13:45
To pierwszy oficjalny singiel z albumu „Body Talk Pt. 1”.

Robyn to szwedzka wokalistka, prywatnie Robin Miriam Carlsson. Współpracowała z takimi sławami jak Royksopp, Snoop Dogg czy Basement Jaxx. Od 1995 do 2005 wydała cztery studyjne płyty, z których wszystkie osiągnęły w Szwecji status platynowych. Debiut Robyn, zatytułowany „Robyn Is Here” zdobył ponadto platynę w USA, a czwarty album sięgnął po złoto w Wielkiej Brytanii.

Piąte wydawnictwo ma ukazać się w trzech częściach, jako seria trzech minialbumów. Dlaczego? Robyn twierdzi, że ma wiele wspaniałych piosenek i nie ma zamiaru czekać, aż wszystkie zostaną nagrane, a potem zmiksowane. Postanowiła więc wydawać mniejsze zbiory gotowych kawałków, które dopiero razem będą stanowiły całość. Część pierwsza ma się ukazać w połowie czerwca. Na antenie Radia Euro możecie już usłyszeć zapowiadający trylogię kawałek „Dancing On My Own”.

Jk

Czytaj także

Niepublikowane kawałki Hendrixa już w sklepach!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2010 10:16
Prawdziwa gratka dla miłośników Jimiego Hendrixa. We wtorek ukazała się płyta z niepublikowanymi dotąd utworami mistrza gitary. Na krążku "Valleys Of Neptune" jest aż 12 niewydanych dotąd utworów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debiut płytowy The Boogie Town

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2010 15:52
Album zatytułowany "1" ukazał się nakładem Mystic Production.
rozwiń zwiń

Czytaj także

“Put You Shoes On” – nowa płyta Mariki

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2010 17:21
„Put Your Shoes On/Put Your Shoes Off” już do kupienia w sklepach muzycznych!
rozwiń zwiń