X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łódź

"Słowem Niepodległa" w Łodzi o Józefie Piłsudskim jakiego nie znamy

Autorzy audycji "Słowem Niepodległa" gościli w Łodzi. O druku nielegalnej prasy i Józefie Piłsudskim na antenie Polskiego Radia 24 rozmawiali Jacek Wawrzynkiewicz - p.o. dyrektora Muzeum Tradycji Niepodległościowych, dr Sebastian Adamkiewicz - adiunkt Działu Historycznego tego muzeum oraz Mikołaj Szczęsny - reżyser filmowy, telewizyjny i teatralny.
Zobacz więcej na temat:  niepodległość POLSKA historia Polski Józef Piłsudski Łódź muzeum

Nowe fakty ws. zabójstwa Pauliny D. "Czekamy na decyzję dot. ekstradycji"

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 28-letniej Pauliny w Łodzi - poinformowała Komenda Główna Policji na twitterze. Funkcjonariusze łódzkiej policji oraz Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji zatrzymali podejrzanego na jednej z ulic Kijowa około 6 rano, przy wsparciu policjantów ukraińskich i oficera łącznikowego Gruzji.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina POLSKA Łódź zabójstwo regiony