X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
USA

Minister Mariusz Błaszczak rozmawiał w USA o "Fort Trump"

- Nasza propozycja odnośnie stałej obecności sił amerykańskich w Polsce została dobrze przyjęta w Pentagonie, posuwamy się w tej sprawie naprzód - powiedział we wtorek minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak po spotkaniu z szefem Pentagonu Jamesem Mattisem. W Polskim radiu 24 komentarz Romualda Szeremietiewa, byłego ministra obrony.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Fort Trump NATO USA Donald Trump Mariusz Błaszczak

Korea Płn. ukrywa bazy rakietowe? Odpowiedź USA i Korei Płd.

Aktywność w północnokoreańskich bazach wojskowych utrzymuje się na "zwyczajnym" poziomie - twierdzi agencja wywiadu Korei Południowej. Przedwczoraj jeden z waszyngtońskich think-tanków ujawnił w raporcie, że na terytorium Korei Północnej istnieje co najmniej kilkanaście baz rakietowych, które wciąż stanowią zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych. 
Zobacz więcej na temat:  USA Azja Korea Północna Korea Południowa ŚWIAT wojsko

Polska polityka zagraniczna a relacje niemiecko-rosyjskie

- Uwarunkowania geograficzne w pewnym okresie naszej historii, rozstrzygały o losach naszego państwa. Jest jednak wiele elementów, które różnią dawne czasy od sytuacji, w której znajdujemy sie obecnie - mówił Jarosław Guzy w nowej audycji Polskiego Radia 24 Kontrapunkt. W rozmowie między innymi o polskiej dyplomacji oraz o polityce międzynarodowej największych światowych mocarstw. Gościem audycji był również Krzysztof Winkler z Uniwesytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Rosja Niemcy USA Chiny