X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
CzwórkaPolecamy
Section06

Polecamy

Co wiesz o Stanisławie Moniuszce? Znamy zwycięzców quizu

Quiz w Czwórce. Znamy listę zwycięzców!

Z okazji dwusetnej rocznicy urodzin wybitnego kompozytora rok 2019 ogłoszono rokiem Stanisława Moniuszki. Dlatego w Czwórce ogłosilismy quiz, w którym do zgarnięcia były wyjątkowe nagrody! Oto lista zwycięzców wraz z nagrodzonymi odpowiedziami. 

Wielkanoc w Czwórce. Nastrojowa muzyka i czas na refleksję

Wielkanoc w Czwórce. Muzyka i czas na relaks

Na świąteczny czas dziennikarze Czwórki przygotowali wyjątkowe tematy, m.in. o wielkanocnych tradycjach w Polsce, ale i najdalszych zakątkach świata. Zapraszamy Was też na nowe, specjalne audycje, pełne wyjątkowej muzyki.

Record Store Day. Płyta za płytą, bit w bit

Record Store Day. Płyta za płytą, bit w bit

W sobotę 13 kwietnia zapraszamy na kolejną odsłonę Record Store Day. - Wzrasta sprzedaż winyli, bo ludzie chcą mieć muzykę w formie fizycznej - opowiada dziennikarz muzyczny i pomysłodawca akcji Norbert Borzym. - Mamy powody do hucznego świętowania.

Up To Date 2019. Wiemy, kto wystąpi we Wrocławiu

Up To Date 2019. Wiemy, kto wystąpi we Wrocławiu

Dzięki współpracy Up To Date Festival i Łomża Jasne Pełne, klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku poczujemy również we Wrocławiu. 27 kwietnia po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne - zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła z instalacjami nawiązującymi do dziesiątych urodzin festiwalu.

Mateusz Zaremba: tytuł Nieprzeciętny 2017 daje mi siłę

Mateusz Zaremba: tytuł "Nieprzeciętny 2017" daje mi siłę

- W moim życiu nadal jest nieprzeciętnie - przyznaje Mateusz Zaremba, "Nieprzeciętny 2017". - Ten tytuł, poza tym, że daje dużo satysfakcji, jest też pewnym zobowiązaniem. Staram się, by moje życie było cały czas nieprzeciętne - dodaje. 

Section07