"Postaw na rozwój". Mirek Urban o autoprezentacji [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2021 06:00
Mirek Urban, psycholog, pasjonat komunikacji oraz trener wystąpień publicznych poprowadził drugu webinar Czwórki. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Autoprezentacja".
Mirek Urban
Mirek UrbanFoto: Czwórka/Kamil Jasieński

zawadka michał 1200.JPG
Webinar "O matko! Co to będzie, czyli ile strachu we mnie?" [ZOBACZ WIDEO]

Mirek Urban to psycholog, trener wystąpień publicznych, "nieuleczalnie zakochany w storytellingu i improwizacji praktycznej" oraz… początkujący iluzjonista. Dla słuchaczy Czwórki prowadził webinar "Co w głowie piszczy, czyli co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna?". 

ZOBACZ WEBINAR TUTAJ: 

Źródło: serwis YouTube.com - oficjalny kanał radiowej Czwórki 

- Zapomnij o mitycznych poradach i wskazówkach mówiących o tym, że jak się podrapiesz po nosie, to się denerwujesz, lub że komunikacja niewerbalna odpowiada za 55 proc. tworzenia pierwszego wrażenia i siły zapamiętywania przekazu. Podczas webinaru powiem Ci m.in. o tym, jak podczas spotkania z innymi zachowuje się nasz mózg: na co zwraca uwagę, co lubi, co go drażni i niepokoi, co go cieszy, co i dlaczego zapamiętuje. Zastanowimy się, co zrobić żeby wyróżnić się spośród innych, a nawet… zainteresować ich tym, o czym mówimy. A może po prostu przeżyć spotkanie bez omdlenia i zawału serca? Przed nami dużo wiedzy, a pomoże nam w tym zestaw badań, eksperymentów oraz wniosków pochodzący m.in. z neuropsychologii, psychologii poznawczej oraz psychologii emocji i motywacji - zapowiedział prowadzący.

jakub bączek webinar 1200.jpg
"Jak podnieść jakość swojego życia?" - zobacz webinar Jakuba B. Bączka

Zobacz:

To drugi z trzech webinarów, który Czwórka przygotowała dla swoich słuchaczy. Pierwszy z nich poprowadził Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji. POSŁUCHAJ Rozmowa z Michałem Zawadką po webinarze >>>

Kolejny, "Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron", odbędzie się 1 grudnia. Poprowadzi go Kaja Tomczyk, psycholog i trenerka umiejętności interpersonalnych. Prowadzi sesje indywidualnego wsparcia psychologicznego oraz pracuje jako wellness coach w międzynarodowej korporacji.

***

mat. pras./kd/aw/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka webinar psychologia
Czytaj także

"Najtrudniej jest rezygnować z rzeczy, z których trzeba rezygnować"

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 00:30
- Wydaje nam się, że powinniśmy robić szybciej, więcej i bardziej, a dzisiejsze czasy wymagają, żeby robić mniej a mądrzej. Ważniejsze od prawidłowego wykonywania zadań jest to, żeby wykonywać właściwe zadania. Znalezienie tego, co jest właściwym zadaniem do zrobienia - mówiła Anita Michalska, prowadząca w Czwórce webinar "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Depresje, nerwice, uzależnienia. "Wszystko jest kwestią miłości. Jej braku lub nadmiaru"

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 14:22
- Nie można zamykać człowieka w jednej diagnozie. Chodzi o to, by dostrzec jego cierpienie. To, co osobom postronnym wydaje się "niewielką sprawą", dla tego pacjenta jest być może największym problemem w życiu - mówi Robert Banasiewicz, pedagog, specjalista terapii uzależnień, prowadzący Dom-Rehab w Sątopach.
rozwiń zwiń