Natalia Przybysz odkrywa uroki kobiecości

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 11:30
Nagrodzona Fryderykami artystka opowie o swojej przygodzie z prowadzeniem salonu piękności, a właściwie pracowni urody i nastroju.
Natalia Przybysz odkrywa uroki kobiecości
Foto: mat. promocyjne

Natalia Przybysz sama zaprojektowała wnętrze salonu, dobrała muzykę, ale całością - co ciekawsze - zarządza jej życiowy partner Wojciech Zagórski, który także pojawi się w studiu i opowie o najnowszych trendach w stylizacji paznokci.

Dziennikarze Czwórki sprawdzą też, kim są chude grubasy, czyli skinny fat. W skrócie: są to osoby, które pomimo szczupłej sylwetki, mają bardzo duży odsetek tłuszczu w organizmie, a przy tym niedobór tkanki mięśniowej.

Ponadto wybierzemy się na nocną jazdę na rolkach. Nightskating zyskuje rzeszę zwolenników w wielu miastach Polski. Sprawdzimy, na czym polega ta frajda.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (1.05.) w godz. 7.00-10.00. Audycję prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

kul/kd

Czytaj także

Tomasz Dolski - dźwiękiem maluje obrazy

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 08:20
Z Tomaszem Dolskim porozmawiamy przede wszystkim o jego nowym utworze "One day in Berlin" i o klipie, który do niego stworzono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fryderyki - tryumfowała Natalia Przybysz

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 14:50
Do starszej z sióstr Przybysz powędrowały wczoraj dwie statuetki - za album rocku pt. "Prąd" oraz za najlepszy utwór, czyli "Miód".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy modzie potrzebny jest PR?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 06:00
- Jak każda branża, moda potrzebuje profesjonalizacji i potrzebuje osób, które będą umiały zadbać o jej interesy - mówi blogerka Olka Kazimierczak.
rozwiń zwiń