Tomasz Dolski - dźwiękiem maluje obrazy

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 08:20
Z Tomaszem Dolskim porozmawiamy przede wszystkim o jego nowym utworze "One day in Berlin" i o klipie, który do niego stworzono.
Tomasz Dolski podczas nagrania programu Jaka to melodia
Tomasz Dolski podczas nagrania programu "Jaka to melodia"Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Do naszego studia zajrzy Tomasz Dolski, młody i utalentowany skrzypek, który dotarł do finału programu "Must Be The Music". Urodził się dziewiętnaście lat temu w Słupcy. Pochodzi z muzykalnej rodziny, a w szkole muzycznej uczył się także gry na fortepianie. Właśnie ukazał się jego debiutancki album "Love To Music".

Ale po za muzyką w piątkowy poranek w Czwórce moda i dobre jedzenie, czyli wszystko, co kochają dziewczyny. U nas Dzień Kobiet jest raz w tygodniu! Zajrzymy więc także za kulisy pokazu HUSH SELECTED i porozmawiamy z Olivierem Nasti - wybitnym francuskim kucharzem.

Do tego muzykę na żywo zaprezentuje Ula Kaczyńska.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (13.02.) w godz. 7.00-10.00. Audycję poprowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni .

(kul,kd)

Czytaj także

Modne ubrania w dyskontach - hit czy kit?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2015 13:40
Supermarkety i dyskonty nie kojarzyły się dotąd z miejscami, w których można nabyć oryginalną, nieszablonową odzież. Ostatnio jednak sporo się zmieniło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Black Dresses radzi jak pisać bloga

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 11:10
Założyć jest łatwo, prowadzić znacznie trudniej. - Z doświadczenia wiem, że pisanie bloga wymaga kilku cech - tłumaczy Monika Kamińska. - A słowo-klucz do sukcesu to regularność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piegi - nowy trend w makijażu

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2015 10:00
Na wybiegach w Mediolanie i Nowym Jorku pojawiły się modelki, które nie tylko na twarzy, ale również na nogach czy ramionach miały namalowane… piegi.
rozwiń zwiń