X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Jestem duszą w podróży i marzycielem". Żegnamy Roberta Brylewskiego

Robert Brylewski - nasz kolega i najważniejsza postać polskiego reggae i sceny niezależnej - często gościł w studiu Czwórki. O Artyście, który odszedł za wcześnie rozmawiamy ze Sławkiem Pakosem oraz Rafałem Księżykiem.
Robert Brylewski znany jest z zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela
Robert Brylewski znany jest z zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae IzraelaFoto: B. Bajerski/ PR
O Audycji
Tytuł "Jestem duszą w podróży i marzycielem". Żegnamy Roberta Brylewskiego
Opis

Jakie były początki muzyczne Roberta Brylewskiego. Czemu polski punk rock od początku był post punk rockiem? Jaką muzykę robił Robert Brylewski? Jak to się stało, że Rafał Księżyk w 2011 roku zrobił z nim wywiad-rzekę "Kryzys w Babilonie"? 

W audycji Makena goście rozmawiali o muzycznej karierze Roberta Brylewskiego, ale też o tym jakim był człowiekiem, przyjacielem, kumplem z iskrą. 

Ta audycja była wyjątkowa również dzięki Wam, słuchaczom Czwórki, którym Robert i jego muzyka wciąż są bliscy, a swymi wspomnieniami zdecydowaliście się podzielić w "Strefie Dread".

Zapraszamy również do wysłuchania drugiej godziny "Strefy Dread" >>>


Sławek Pakos, Maken, Rafał Księżyk Sławek Pakos, Maken, Rafał Księżyk

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Sławek Pakos (długoletni managerem i wydawca Roberta Brylewskiego), Rafałem Księżyk (dziennikarz, autorem wywiadu-rzeki "Kryzys w Babilonie")

Data emisji: 4.06.2018

Godzina emisji: 22.04

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista