X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Tryb głośnomówiący

Section06
Section07
O audycji

Audycja archiwalna

Głośne rozmowy wieczorową porą

Kiedy atmosfera w związku jest na tyle gęsta, że można ją ciąć nożem, a każda rozmowa jest niczym zapalnik z pomocą przychodzi ...kino.  Fikcja filmowa jest  dobra na problemy w związku, drobne sprzeczki, kryzysy i  nieporozumienia. Ile recept na dobry związek dostarczają filmy: „ Kiedy Harry poznał Sally”, czy trylogia przedstawiająca losy  Jesse’go i Celine w reżyserii Richarda Linklatera. Po godzinie 20.00 w każdą środę wątki z dobrych filmów wymieszamy z problemami kobiet i mężczyzn. Do wytworów X muzy dodamy szczyptę rzeczywistości. Psycholodzy podpowiedzą  jak uratować związek. Wszystko to wymieszamy z opinią naszych słuchaczy i doprawimy radami osobistości  ze środowiska filmowego. Aktorzy, reżyserzy, scenarzyści staną się naszymi „ ciałami doradczymi”.

W środy od 20.00 do 21.00 pozostajemy w "Trybie głośnomówiącym".

Zapraszamy: Beata Kwiatkowska i Błażej Hrapkowicz.​