Section05

Zaraz się wyda

Section06
Section07
O audycji

Dobra elektronika, muzyczne perełki

Jeśli słuchasz dobrej elektroniki i lubisz znajdować muzyczne perełki przed innymi, włącz Czwórkę o północy - w każdą noc z czwartku na piątek.

Warszawa nie jest tak roztańczona, jak Berlin. Poznań nie ma takich klubów, jak Londyn, a Kraków nie zrodził tylu DJ-ów, co Detroit. Polska nie jest jeszcze wiodącym krajem na mapie muzyki elektronicznej, ale to nie znaczy, że w polskim eterze nie mogą grać tak samo dobre i świeże brzmienia, jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Mamy dostęp do tych samych nowości, co najważniejsi dziennikarze w największych rozgłośniach świata i to właśnie w tym programie będziemy je prezentować. Autor audycji, Łukasz Napora, stale przegląda ogromne ilości niewydanych jeszcze produkcji, by zebrać i zagrać wyłącznie te najlepsze. Spodziewajcie się house’u, techno, drum & bassu, downtempo oraz… niespodziewanego, bo gospodarz uwielbia zaskakiwać.

"Zaraz się wyda" to jednak nie tylko niewydana muzyka. To także nieodkryci artyści, którzy cieszą się mniejszą popularnością i uznaniem niż na to zasługują. Wkrótce może się wydać, że są świetni i zostaną wielkimi gwiazdami. Dzięki nam, poznasz ich dużo wcześniej.