X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Zaraz się wyda

Section06
Section07
O audycji

Dobra elektronika, muzyczne perełki

Jeśli słuchasz dobrej elektroniki i lubisz znajdować muzyczne perełki przed innymi, włącz Czwórkę o północy - w każdą noc z czwartku na piątek.

Warszawa nie jest tak roztańczona, jak Berlin. Poznań nie ma takich klubów, jak Londyn, a Kraków nie zrodził tylu DJ-ów, co Detroit. Polska nie jest jeszcze wiodącym krajem na mapie muzyki elektronicznej, ale to nie znaczy, że w polskim eterze nie mogą grać tak samo dobre i świeże brzmienia, jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Mamy dostęp do tych samych nowości, co najważniejsi dziennikarze w największych rozgłośniach świata i to właśnie w tym programie będziemy je prezentować. Autor audycji, Łukasz Napora, stale przegląda ogromne ilości niewydanych jeszcze produkcji, by zebrać i zagrać wyłącznie te najlepsze. Spodziewajcie się house’u, techno, drum & bassu, downtempo oraz… niespodziewanego, bo gospodarz uwielbia zaskakiwać.

"Zaraz się wyda" to jednak nie tylko niewydana muzyka. To także nieodkryci artyści, którzy cieszą się mniejszą popularnością i uznaniem niż na to zasługują. Wkrótce może się wydać, że są świetni i zostaną wielkimi gwiazdami. Dzięki nam, poznasz ich dużo wcześniej.