X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Otylia Jędrzejczak

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2018 10:24
„Sport to wspaniała przygoda życia, która uczy konsekwencji i determinacji w dążeniu do celu” - mówi  Mistrzyni Olimpijska w pływaniu, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, która jako sportowiec osiągnęła wszystko, o czym marzyła.
Otylia Jędrzejczak
Otylia JędrzejczakFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Akademii Leona Koźmińskiego o kierunku PR i Międzynarodowego Rosyjskiego Uniwersytetu Olimpijskiego,  gdzie uzyskała tytuł  Master of Sport Administration.  Asystent w Zakładzie Teorii Sportu, Pływania i Ratownictwa Wodnego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet i Członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W życiu kieruje się hasłem „zostań mistrzem życia”, dlatego uruchomiła Fundację  Otylii Jędrzejczak w której jako Prezes, wspólnie z innymi dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziećmi i młodzieżą. Od trzech lat realizuje ogólnopolski projekt Otylia Swim Tour w którym przeszkoliła 2400 dzieci i ponad 4500 dorosłych. Jej motto brzmi:„Nie ma rzeczy do których się nie nadajemy, są tylko takie, do których się słabo przykładamy“. Uważa, iż każdy napotkany człowiek czegoś nas uczy, dlatego od 2008 roku z pasji do psychologii prowadzi szkolenia motywacyjne, rozwoju osobistego, dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak