X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dariusz Aksamit

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:43
Naukowiec i popularyzator. Naukowo zajmuje się fizyką medyczną, czyli stosowaniem promieniowania jonizującego w medycynie, ochroną radiologiczną, pomiarami promieniowania i drukiem 3D, współpracując m.in. z Centrum Onkologii-Instytut, Sygnis New Technologies, Instytutem Chemii i Techniki Jądrowej. 
Dariusz Aksamit
Dariusz AksamitFoto: fot. CNK

Popularyzując skupia się na walce ze znachorstwem i promowaniu krytycznego myślenia. Finalista pierwszej edycji konkursu FameLab w Polsce i laureat nagrody serwisu PAP Nauka w Polsce, Popularyzator Roku 2018 w kategorii Animator. Współzałożyciel Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki i jeden z organizatorów Marszu dla Nauki w Polsce. Pracownik Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

A poza tym kajakarz – kiedyś przepłynął cały Dunajec.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak