X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Brańka

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:53
Nieprzeciętny 2018. Artysta-klown, instruktor teatralny, pedagog. W 2015 roku wygrał casting i rozpoczął pracę w Fundacji "Czerwone Noski – Klown w Szpitalu".
Michał Brańka
Michał BrańkaFoto: archiwum prywatne

Od tamtej pory intensywnie rozwija swój warsztat sztuki improwizacji komediowej oraz odwiedza w szpitalach dzieci, rodziców i personel po to, by zmienić na chwilę szpitalną rzeczywistość. Obecnie jest również koordynatorem krakowskiego zespołu "Czerwonych Nosków". Na co dzień prowadzi młodzieżowy Teatr "Sokół', gdzie poprzez teatr uczy wrażliwości, otwartości i zespołowości oraz wspólnie z młodymi aktorami całkowicie od podstaw tworzy spektakle, które doceniane są na licznych ogólnopolskich festiwalach. Jest także założycielem Wolontariatu Wadowickiego Centrum Kultury, w którym wyszukuje młode talenty, pomaga im się rozwijać, odnajdywać swoje pasje, pomysły na życie i zawierać przyjaźnie. Od wielu lat gra na instrumentach perkusyjnych - obecnie stracił głowę dla handpana, czyli "najmłodszego instrumentu świata", swoim kształtem przypominającego „UFO”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak