X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Folk Off

Następny odcinek audycji dnia 05.02.2020 o godzinie 00:00 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Muzyka bez granic

Pantha Rei, dowodzili starożytni. Wszystko płynie. Zmiana jest naturalną częścią życia. Każda minuta przynosi lawinę bodźców, informacji. Jesteśmy świadkami zmiany świata w skali totalnej. Muzyka jest odbiciem tych metamorfoz. Echem przeobrażeń zaklętych w wieczności. Muzyka korzenna jest pokoleniowym doświadczaniem tego procesu. Opisem pieśnią i dźwiękiem cyklu narodzin życia i śmierci. Głosem natury. Zakorzenieniem. Eter unosi ją bezgranicznie. Ponieważ muzyka jest sztuką interplanetarną, znaną każdej społeczności i plemieniu. I może być sferą spotkania, poznania i dialogu.

W "Folk Offie" właśnie to jest ideą nadrzędną. Posłuchaj. Przekonaj się. Daj się zaprosić w tę magiczną podróż. W 120 minut na koniec świata i jeszcze dalej!

Prowadzący