Wiosenne Targi Plakatu 2024

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2024 15:17
Pierwsza tegoroczna odsłona wydarzenia tuż-tuż.
Targi Plakatu Wiosna 2024
Targi Plakatu Wiosna 2024Foto: mat. promocyjne

Wraz z organizatorami zapraszamy na inaugurację wiosny podczas największego wydarzenia targowego z polskimi ilustratorami i plakacistami. Targi Plakatu odbędą się w sobotę 13 kwietnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich oraz - klasycznie - online. O wyjątkową identyfikację wizualną wydarzenia zadbała Paulina Adamowska.

Targi Plakatu to wydarzenie, które na stałe wpisało się w życie kulturalne Warszawy. Każda odsłona przyciąga kilka tysięcy entuzjastów plakatu i ilustracji oraz artystów z całej Polski. Wiosenne spotkanie z grafikami i ilustratorami odbędzie się w zabytkowych przestrzeniach warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Będzie tam można kupić prace od prawie 100 najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu i autorów pięknych, wielkoformatowych grafik. Warto odwiedzić targi ze znajomymi lub rodziną i odświeżyć wizerunek swoich wnętrz na wiosnę. Będzie to także okazja do przetestowania tabletów graficznych marki BOSTO - partnera wydarzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Targi Plakatu (@targiplakatu)

Targi Plakatu to wyjątkowe wydarzenie, skupiające polskich twórców dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów. To doskonała okazja do poznania artystów osobiście, zdobycia sygnowanych, unikalnych egzemplarzy plakatów oraz do edukacji graficznej najmłodszych.

Jeśli nie możecie wybrać się do Warszawy - nic straconego. W dniach 8-21 kwietnia prace artystów kupić można także online, na platformie Targów Plakatu.

Gdzie?
Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25 oraz na platformie online.
Kiedy?
13 kwietnia 2024 godzinach 11:00-19:00 (Warszawa, bilety do kupienia na miejscu)
8-21 kwietnia 2024 (online)