Fighting Games Challenge. Relacja w Czwórce

- Znajdujemy się w Łodzi, gdzie obserwujemy rozgrywki w ramach Tekken World Tour, który po roku przerwy powrócił do Polski. Towarzyszą nam wspaniali ludzie i panuje tu fantastyczna atmosfera - mówił Łukasz JeffreJ Chmiel. 
Czwórka na Fighting Games Challenge 2019
Czwórka na Fighting Games Challenge 2019Foto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Fighting Games Challenge. Relacja w Czwórce
Prowadzący Chmiel Łukasz
Opis

To już druga odsłona Fighting Games Challenge w Polsce. Po sukcesie zeszłorocznej imprezy, która po raz pierwszy została częścią Tekken World Tour i dzięki organizacji na wysokim poziomie, Polska ponownie stała się częścią tej trasy. Twórcy Mortal Kombat 11 na wzór konkurencji postanowili stworzyć własną światową trasę - Mortal Kombat Pro Kompetition, która dołącza do tegorocznej odsłony Fighting Games Challenge.

Do Łodzi powraca Tekken World Tour>>>

- Jesteśmy szczęśliwi, że drugi rok z rzędu dostaliśmy szansę, by zorganizować w Polsce Tekkend World Tour rangi: Master. Znowu pojawili się u nas znakomici zawodnicy reprezentujący najwyższy możliwy poziom - komentował współorganizator wydarzenia Bartek Jakubczyk. - Mamy wspaniałych komentatorów, którzy zapewnią wam wiele emocji - dodawał. 

Zobacz galerię zdjęć>>>

Czwórka jest oficjalnym patronem medialnym imprezy. Zapraszamy na specjalny odcinek "Strefy gamingu", prosto z wydarzenia, w której opowiadaliśmy o wynikach starć, rozmawialiśmy z zawodnikami, organizatorami imprezy i kibicami. Komentowaliśmy rozgrywki o miano najlepszego wojownika na świecie.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Data emisji: 16.06.2019

Goście: Rafał "Raff-kun" KurczyńskiBartek Jakubczyk (współorganizator imprezy), Joanna "Tenshimitsu" Tórz (zawodniczka), Stanisław Regulski (zawodnik), SeTsi (artystka cosplay)

Godzina emisji: 12.08

ac/kd

Tagi

Playlista
  • Wayang Kulit, - Abyss of Time
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - Fantastic Theater (Odeum of Illusions)
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - Fiji -Paraiso Mix- (Eternal Paradise)
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - AIM TO WIN (Character Select)
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - Zirkus (Historic Town Square)
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - The Strongest Iron Arena - Silver Mix
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - Tekstep Fountain (Fontana di Trevi)
  • Tekken Tag Tournament 2 OST, - Plucking Tulips (Tulip Festival)