X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Święta zero waste

Section07
O audycji

Kuchnia zero waste po polsku

Rozmowa z Sylwią Majcher - autorką książki "Gotuję, nie marnuję. Kuchnia zero waste po polsku". To unikatowa książka kucharska dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na wykorzystanie całego jedzenia, nawet tego, które od jakiegoś czasu zalega w szafkach i lodówce. Sylwia Majcher prezentuje kreatywny sposób na to, by resztki jedzenia zamiast w koszu, znalazły się na naszych talerzach. Autorka, choć na co dzień pracuje jako dziennikarka, to z zamiłowania do kulinariów tworzy bloga i gotuje. Stworzyła poradnik, który uczy kuchennej improwizacji. Udowadnia w nim, że nie ma takiego składnika, którego nie da się w całości zjeść lub sprawić, by jego pozostałości zyskały drugie życie.

W audycji usłyszymy również Katarzynę Kędzierską- autorkę bloga Simplicite i książki "Chcieć mniej" - z którą Katarzyna Dydo porozmawia o minimalizmie jako sposobie na szczęśliwsze i dojrzałe życie.

Prowadzący