X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rafał Gębura

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 11:03
Dziennikarz, autor najpopularniejszych wywiadów w Internecie – "7 metrów pod ziemią".
Rafał Gębura
Rafał GęburaFoto: Marek Szczepański

Przygodę z zawodem rozpoczął od tradycyjnych mediów (radio, telewizja, prasa), obecnie publikuje na YouTube’ie. Nie boi się trudnych tematów. Jego rozmowy z byłym księdzem, złodziejem, byłą więźniarką obozu Auschwitz, ale też "zwykłymi ludźmi" wyświetlono już ponad 60 mln razy.

W 2018 roku otrzymał nagrodę Grand Video Awards w kategorii „Debiut Roku”, został także laureatem 12. edycji MediaTorów (Studenckich Nagród Dziennikarskich) w kategorii InicjaTOR. Jak mówi w jednym z wywiadów: „Dla mnie YouTube to narzędzie, dzięki któremu mogę dotrzeć do szerokiej publiczności. Mogę przedstawić im ciekawych ludzi i mieć nadzieję, że ich doświadczenia będą dla kogoś cenną lekcją: empatii, tolerancji, wzajemnego szacunku. Niepotrzebne skreślić. Nie zależy mi na tym, żeby szokować. Raczej na tym, żeby dawać do myślenia”.   

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak