X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Orina Krajewska

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 11:29
Aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezes Fundacji Małgosi Braunek "Bądź". Autorka książki "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź".
Orina Krajewska
Orina KrajewskaFoto: Robert Ceranowicz

Ukończyła aktorstwo w London International School of Performing Arts (LISPA). Prowadzi cykliczne zajęcia teatralne, szkolenia i warsztaty. Po doświadczeniach związanych z chorobą nowotworową mamy zdecydowała się̨ wraz z rodziną założyć́ Fundację Małgosi Braunek "Bądź́", promującą medycynę integralną, holistyczne i integralne podejście do zdrowia zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu chorób przewlekłych.

 Książka jej autorstwa "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź" jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czym jest medycyna integralna i jak holistycznie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Lubi - zadawać pytania i słuchać odpowiedzi, rozwijać się, śmiać i wzruszać. Oglądać dobre filmy i odkrywać nowe miejsca na Ziemi. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak