X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studenci z Wrocławia nagrodzeni w konkursie Mars Colony Prize

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 13:45
Projekty osiedli marsjańskich zaprezentowane przez studentów Politechniki Wrocławskiej, nagrodzono w międzynarodowym konkursie Mars Colony Prize. Spośród stu prac, Polacy zostali wyróżnieni dwukrotnie.  
Jak wyglądały pierwsze ślady życia na Ziemi sprzed 4 miliardów lat?
Jak wyglądały pierwsze ślady życia na Ziemi sprzed 4 miliardów lat?Foto: tj.blackwell via Foter.com / CC BY-NC

Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie samowystarczalnej marsjańskiej kolonii.  W finale znalazło się dziesięć projektów drużyn z  Rosji, Szwecji, Ameryki, Francji i Szwajcarii oraz dwie propozycje zespołów z Politechniki Wrocławskiej.

Drużyny z Polskiej Politechniki Wrocławskiej mogą pochwalić się aż dwoma miejscami. Drugie miejsce za projekt „Twardowsky” oraz piąte za Miasto „Ideacity”. Projekt "Twardowsky" jest efektem wspólnej pracy studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej. W jego opracowaniu pomagali także członkowie Koła Naukowego MOS i inicjatywy LabDigiFab. Natomiast projekt "Ideacity" stworzyli studenci z grupy Innspace.

Pierwsze miejsce w konkursie uzyskali przedstawiciele Massachusetts Institute of Technology za koncepcję "Star City".  Trzecie miejsce przyznano natomiast za "CrowdSpace" stworzoną przez zespół z Rosji.


aj 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak