"Batman: The Animated Series Adventures" - nadchodzi wyjątkowa planszówka

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 12:36
Gra jest prawdziwym hitem na Kickstarterze.
Batman: The Animated Series
Batman: The Animated SeriesFoto: East News

Przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych kreskówek opartych na serii komiksów. Zdobył cały szereg nagród telewizyjnych. Teraz serial animowany "Batman: The Animated Series" doczeka się gry planszowej! Na serwisie Kickstarter projekt "Batman: The Animated Series Adventures" zebrał już niemal 850 tysięcy dolarów! To ponad trzykrotnie więcej niż zakładali twórcy. Oznacza to mniej więcej tyle, że wizja produkcji planszówki produkowanej na skalę masową jest pewna.

Na czym polegać będzie zabawa? Gra oferować będzie rozgrywkę dla 1-5 osób, które będą mogły wcielić się w bohaterów Gotham (Batmana, Batgirl, Catwoman, Robina i komisarza Gordona). Do wykonania będą aż 24 misje znane z kreskówki, w których gracze walczyć będą z (nie)sławnymi złoczyńcami: Jokerem, Harley Quinn, Mr. Freezem, Człowiekiem-Zagadką, Strachem na Wróble, Pingwinem, Dwoma Twarzami oraz Man-Batem. Możliwy będzie tryb kooperacji wszystkich uczestników oraz rozgrywki, w której jeden z graczy będzie złoczyńcą.

Cena? Tutaj uśmiech może nam nieco zrzednieć. Podstawowa wersja gry kosztować będzie 125 dolarów. Komplet wszystkich dodatków razem z grą bazową to wydatek rzędu 225 dolarów. Cóż, walka z śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami kosztuje.


Zobacz więcej na temat: batman gra planszowa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak