"Czarny Swing" - Miły ATZ zdradza szczegóły nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 11:42
Oficjalny solowy debiut rapera już w maju.
Miły ATZ
Miły ATZFoto: mat. prasowe/Def Jam Recordings Poland

Jeden z najbardziej oczekiwanych legalnych debiutów w polskim rapie coraz bliżej! Miły ATZ podzielił się właśnie szczegółami swojej pierwszej płyty pod sztandarem Def Jam Recordings Poland. "Czarny Swing", bo tak nazywać się będzie album, trafi w ręce słuchaczy już 29 maja. Na krążku znajdziemy 15 premierowych numerów, za których produkcję odpowiadają @atutowy, Deemz, Nocny, Pers, Sokos, Kuba Knap i Kieras. Wiadomo też, że usłyszeć będzie można gościnne zwrotki, ale tego, kto dograł się na Miłemu jeszcze nie wiemy.

- Płyta "Czarny Swing" nie tłumaczy do końca samego terminu w teorii, tłumaczy go w praktyce. Brzmieniowo jest to fuzja wszelkich zajawek Atezeta (od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass aż po przeróżne "cykacze") z zajawkami producentów, z którymi czynnie współtworzył i aranżował numery. Konceptem jest flow w praktyce - z tej płyty nie dowiesz się jak żyć ale na pewno będziesz czuł, że żyjesz. Celem twórców jest między innymi przekonanie tych, którzy lubią słuchać muzyki z telefonu do podjęcia decyzji o kupnie domowego hifi z dobrym subem, bo tam na dole też rozgrywa się gruba akcja - czytamy w opisie płyty.

Wraz z uruchomieniem przedsprzedaży Miły ATZ opublikował nowy singiel zatytułowany... "Czarny Swing". Sprawdzajcie koniecznie!

Tracklista "Czarnego Swingu":
1. Balans feat. DJ Lem prod. @atutowy
2. Chaos prod. Deemz / @atutowy
3. Rytm prod. NOCNY
4. Czarny Swing feat. Falcon1 prod. @atutowy
5. Strach prod. @atutowy
6. Kosmiczne Sny feat. ??? prod. Pers
7. 777 prod. @atutowy
8. Blabla feat. ??? prod. @atutowy
9. Milenialsi prod. NOCNY
10. Szlugi prod. @atutowy
11. Respekt prod. Sokos
12. Ruski rok feat. ??? prod. Kuba Knap / Kieras
13. Copy paste @atutowy
14. Brud prod. @atutowy
15. Wierz mi prod. @atutowy


Zobacz więcej na temat: Def Jam rap