Włodi i 1988 przygotowują wspólny album

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 10:08
To będzie prawdziwa rapowa bomba.
1988, Włodi
1988, WłodiFoto: Adam Burakowski/REPORTER/East News; mat. Czwórki

Wszystko jasne! "Tajemniczy czarny kształt", który kilka tygodni temu pojawił się na jednym ze zdjęć Włodiego w serwisie Instagram to 1988. To właśnie z połową duetu Syny współtwórca Molesty nagra kolejny album, który sam określił jako "niepowtarzalną, surową i staromodną".

Jeszcze w czerwcu fani dobrego polskiego rapu opartego o głębokie i nieoczywiste brzmienie otrzymają pierwszy singiel zapowiadający wspólny projekt Włodiego i 1988. Również w tym miesiącu ruszy przedsprzedaż albumu i powinniśmy poznać gości, którzy się na nim pojawią, a ci - jak czytamy w oświadczeniu - są trudni do wytypowania.

- Jeszcze w tym miesiącu pierwszy singiel oraz start preorderu płyty Włodiego. Nadchodzący album, to produkcja niezwykle wyjątkowa. Raper przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działania z połową duetu Syny zaowocowały niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować - mówi oświadczenie Def Jam Recordings Poland, pod którego barwami ukaże się album.

Czekamy z niecierpliwością!


Zobacz więcej na temat: Włodi 1988