Napad dobiega końca

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2020 09:20
Produkcja piątego i ostaniego sezonu "Dom z papieru” rusza 3 sierpnia. Zdjęcia kręcone będą w Hiszpanii, Danii i Portugalii.
Netflix zapowiada koniec popularnej serii
Netflix zapowiada koniec popularnej seriiFoto: mat prasowe

 „Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.”- powiedział Alex Pina, twórca i producent wykonawczy.

W piątym sezonie pojawią się, doskonale znani z poprzednich części: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych. Do obsady serialu dołączą również Miguel Ángel Silvestre (Sky Rojo, Sense 8) i Patrick Criado (nominowany do hiszpańskiej nagrody filmowej Goya za występ w Wielka hiszpańska rodzina, Życie bez pozwolenia).

Za reżyserię piątej części „Domu z papieru” odpowiadają: Jesús Colmenar, Koldo Serra i Álex Rodrigo. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków.

mg/mat prasowe