Wielki finał Dream Cosplay Show na zakończenie PyrkONline

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 09:30
To będzie wyjątkowa odsłona konkursu cosplay. Po raz pierwszy w historii Pyrkonu wydarzenie zostanie zrealizowane w studiu nagraniowym przy użyciu nowoczesnych technik.
Finalisci Dream Cosplay Show
Finaliści Dream Cosplay ShowFoto: mat prasowe

Podczas wirtualnego spotkania z najlepszymi cosplayerami w Polsce widzowie poznają kulisy tworzenia kostiumów i wcielania się w role ulubionych bohaterów. Kto zwycięży? Jury ogłosi werdykt już 22 października. Takiego konkursu cosplay jeszcze w Polsce nie było! Będziecie mogli nie tylko przyjrzeć się wykonaniu strojów z bliska, ale również bliżej poznać cosplayerów.

Co robią w życiu? Jak zaczęła się ich przygoda z tym hobby? Co sprawia im radość, a co powoduje trudności przy projektowaniu i wykonywaniu strojów? Poznacie 8 niesamowitych osób wcielających się w równie niesamowite postaci. Postaci, które poddane zostały ocenie wymagającego jury. Spotkacie bohaterów z takich światów jak: Mass Effect, Alicja w Krainie Czarów, Gears of War, Monster Hunter World Iceborne, Star Wars, Wiedźmin, Final Fantasy, League of Legends. Kto wygra tę trudną rywalizację?

Finał Dream Cosplay Show odbędzie się 21 października o godz. 18:00.

mg/mat prasowe