Run The Jewels z piosenką promującą Cyberpunk 2077

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2020 16:30
"No Save Point" trafi na ścieżkę dźwiękową gry wideo.
Run The Jewels
Run The JewelsFoto: Justin Ng/Photoshot/East News

Killer Mike i EI-P, czyli popularny rapowy duet Run The Jewels, podzielili się pierwszym utworem od czasu premiery "RTJ4" w czerwcu tego roku. Nowy numer nosi tytuł "No Save Point" i jest elementem promocji długo oczekiwanej gry Cyberpunk 2077 od polskiego dewelopera - firmy CD Projekt.

Najnowszy kawałek Run The Jewels ma swoją premierę niemal dokładnie rok po potwierdzeniu obecności duetu na ścieżce dźwiękowej z gry. To nie pierwsza "przygoda" RTJ z gamingiem. Zarówno Killer Mike jak i EI-P byli postaciami grywalnymi w hitowym Gears of War 4, ich logo pojawiło się na koszulkach w FIFA 18, a ich utwory znalazły się w sumie na soundtrackach do aż 15 różnych tytułów.

RTJ to nie jedyni artyści pracujący blisko Cyberpunka 2077. W zeszłym roku Grimes zaprezentowała "4ÆM", które również usłyszymy w grze. Z kolei Keanu Reeves wcieli się w lidera fikcyjnego zespołu SAMURAI. Obecnie wiadomo, że CD Projekt umieści w grze muzykę od takich artystów jak ASAP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy i Tina Guo.

 

Zobacz więcej na temat: Run The Jewels