Kings of Leon zapowiedzieli nowy album

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 11:31
Zespół podał datę premiery i podzielił się dwoma nowymi utworami.
Caleb Followill, wokalista zespołu Kings of Leon
Caleb Followill, wokalista zespołu Kings of LeonFoto: Martin Harris/Capital pictures/Forum

Koniec oczekiwania - nadchodzi nowy album Kings of Leon! Płyta zatytułowana "When You See Yourself" ukaże się już za dwa miesiące, 5 marca. Czekając na kolejny krążek kapeli z Nashville możemy już zasłuchiwać się w dwóch pierwszych singlach - "The Bandit" i "100,000 People".

Wraz z publikacją utworów Kings of Leon rozesłali wśród swoich największych fanów dziesięć unikalnych koszulek, z których każda reprezentuje inny utwór z nadchodzącej płyty. Jedenastą, będącą "pocztówką" kawałka "The Bandit", można będzie nabyć w sklepie zespołu.

- Nikt poza tobą nie będzie miał możliwości posiadania tego elementu układanki. Na wewnętrznej stronie koszulki znajdziesz tekst piosenki, którą będziesz mógł usłyszeć za kilka dni, tygodni, a może nawet za miesiąc - głosi notka dołączona do każdego z wyjątkowych prezentów.

Pierwsze muzyczne zapowiedzi "When You See Yourself" są bardzo obiecujące i utrzymują klimat i styl, z którymi kojarzony jest zespół. Energetyczny "The Bandit" przepełniony jest frustracją, natomiast spokojniejszy "100,000 People" opowiada o trudzie utrzymywania bliskich relacji w czasie mimowolnego odizolowania. Do pierwszego z tych utworów powstał również teledysk w reżyserii Caseya McGratha.

Kings of Leon - The Bandit / Kings of Leon

Kings of Leon - 100,000 People / Kings of Leon

Nadchodzący album Kings of Leon będzie ich pierwszym od pięciu lat. W 2016 roku ukazał się krążek "Walls", który dotarł na szczyty zestawień m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

 

Zobacz więcej na temat: kings of leon