Nowy teledysk Krzysztofa Zalewskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 16:12
Artysta zapewnia, że "Wszystko będzie dobrze".
Krzysztof Zalewski na scenie koncertowej Czwórki
Krzysztof Zalewski na scenie koncertowej CzwórkiFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

Takiego przesłania potrzebujemy, szczególnie w "blue monday". Dziś do sieci trafił nowy teledysk Krzysztofa Zalewskiego do utworu "Wszystko będzie dobrze". Kawałek pochodzi z wydanego jesienią zeszłego roku albumu "Zabawa". Za produkcję klipu odpowiada ekipa pod przewodnictwem Miłosza Sakowskiego.

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze / YouTube: KayaxTV

- Pomyślałem, że wykorzystam obrazy czyhającej na nas katastrofy klimatycznej do opisu porywów serca. A muzycznie chciałem oddać hołd Eltonowi, Freddiemu i Kiwanuce. W międzyczasie dopadła nas pandemia, więc teledysk autorstwa Miłosza Sakowskiego nawiązuje do nowej rzeczywistości, gdzie komunikujemy się ze sobą głównie przez ekrany i mimo gęstej sieci połączeń, telefonów, internetu i social mediów jesteśmy coraz bardziej samotni. Tak czy siak, niezależnie od pandemii, złamanych serc, nadciągających powodzi i komet, pamiętajcie - wszystko będzie dobrze! - zapewnia nas Krzysztof Zalewski.

Klip do "Wszystko będzie dobrze" jest już trzecim teledyskiem promującym ostatni album artysty. Wcześniej otrzymaliśmy obrazy do "Tylko nocą" oraz "Annuszki".

 

Zobacz więcej na temat: Krzysztof Zalewski