Drugi album Billie Eilish już dostępny

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 12:09
Dziś swoją premierę ma "Happier Than Ever".
Billie Eilish
Billie EilishFoto: Universal Music/mat. prasowe

Po prawdziwej bombie, jaką dla muzyki popularnej był debiutancki album Billie Eilish zatytułowany "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?", przyszła pora na drugi studyjny krążek młodej artystki. Właśnie dziś na sklepowe półki i serwisy streamingowe trafiła płyta "Happier Than Ever".

Produkcją drugiej płyty w dorobku Eilish jest - tak jak w przypadku debiutu - Finneas, brat artystki. "Happier Than Ever" powstawała w Los Angeles na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Jeszcze przed oficjalną premierą płyty Billie Eilish opublikowała aż 5 singli: "My Future", "Therefore I Am", "Your Power", "Lost Cause" oraz "NDA".

Billie Eilish - Your Power / YouTube: Billie Eilish

- Chciałam nagrać płytę ponadczasową. Ponadczasową nie tylko w perspektywie odbioru przez słuchaczy, ale przede wszystkim ponadczasową dla mnie. To, na co bardzo liczę, to że ludzie słuchając jej pomyślą: "Boże, właśnie tak się czuję! Nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale właśnie tak się czuję". Chciałabym, żeby skłoniła ich ona do nawet małych życiowych zmian, które sprawią, że będą szczęśliwsi - mówiła w rozmowie z Vevo artystka.

Na "Happier Than Ever" znajdziemy w sumie 16 utworów:

  

Zobacz więcej na temat: Billie Eilish