Iron Maiden z krótkim filmem zapowiadającym ich nowy album pt. "Senjutsu"

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2021 18:50
Premiera płyty tuż po wakacjach.
Iron Maiden: Bruce Dickinson, Steve Harris i Janick Gers; koncert w Nowym Jorku podczas trasy promującej  album Book of Souls (marzec 2016 r.)
Iron Maiden: Bruce Dickinson, Steve Harris i Janick Gers; koncert w Nowym Jorku podczas trasy promującej album "Book of Souls" (marzec 2016 r.)Foto: Bruce Alan Bennett

3 wrześniu tego roku ukaże się "Senjutsu", czyli 17 studyjny album legendarnej heavy-metalowej grupy Iron Maiden. W połowie lipca poznaliśmy pierwsze nagranie z tego materiału - utwór pt. "The Writing On The Wall", zilustrowany animowanym teledyskiem. Teraz opublikowany został krotki film, w którym frontman Bruce Dickinson, basista Steve Harris i producent Kevin Shirley, w paryskim Guillaume Tell Studio, rozmawiają o nadchodzącym krążku zespołu i o kulisach jego powstania.   

"Uważam, że jest to lepsza płyta niż 'Book Of Souls'" mówi Dickinson. "Jest bardziej złożona. I na pewno bardziej zróżnicowana. Myślę, że będzie na niej kilka niespodzianek. Po jednej z dwóch piosenek ludzie zareagują z pewnością w stylu: czy to na pewno Iron Maiden?".

Iron Maiden - Senjutsu - In The Studio / Iron Maiden YouTube

MaH

Zobacz więcej na temat: iron maiden Rock