Moderat zagra w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 02:36
Formacja w przyszłym roku odwiedzi Katowice.
Moderat
ModeratFoto: Birgit Kaulfuss/Monkeytown Records/mat. prasowe

Moderat powraca i to na dobre! Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o przyszłorocznym występie grupy w Berlinie, a teraz otrzymujemy kolejne świetne wiadomości.

Trio ogłosiło właśnie pięć kolejnych koncertów, a wśród nich znalazł się występ na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022! Póki co nie wiemy jeszcze, którego dnia Gernort Bronsert, Sebastian Szary i Sascha Ring wystąpią przed polską publiką, ale możecie zaznaczyć sobie weekend 21-24 lipca. To właśnie w tych dniach Katowice zmienią się w muzyczną stolicę Polski.

Poza Katowicami do rozpiski koncertowej Moderat dodał Paryż, Rzym, Lyon i Barcelonę.

Wiele wskazuje na to, że najbliższe miesiące przyniosą także nowy materiał grupy. Zagorzali fani podejrzewają, że kolejny album Moderat ukaże się jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku.

Moderat zadebiutował w 2003 roku EP-ką "Auf Kosten Der Gesundheit". Sześć lat później wydał album "Moderat", do którego dołożył jeszcze dwa wydawnictwa spinające klamrą trylogię o ciężkim do podrobienia brzmieniu. W 2017 Ring, Bronsert i Szary skupili się na własnych projektach, zostawiając za sobą spory wkład w minimal techno.

  

Zobacz więcej na temat: Moderat