"Nic" się stało - nowy album Sokoła już dostępny

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2021 23:32
Raper powraca z drugim solowym krążkiem.
Sokół
SokółFoto: Piotr Tarasewicz/CGM/Sony Music Polska/mat. prasowe

Blisko trzy lata przyszło nam czekać na kolejny album Sokoła, ale oczekiwanie właśnie dobiegło końca. "Nic" trafiło już na streamingi i sklepowe półki, a o tym jak bardzo "głodni" byli słuchacze rapera najlepiej świadczy fakt, że płyta pokryła się złotem jeszcze w preorderze.

"Nic" to aż siedemnaście, a w specjalnej preorderowej wersji Deluxe Plus, dziewiętnaście premierowych utworów Sokoła. Raper do momentu premiery nie zdradzał zbyt wiele o albumie pozwalając singlom mówić za siebie. A tych było niemało: "Zorro", "Cześć", "Jednorożec", "Batoniki""Płaczemy pięścią w stół" i "Burza". Dzień przed ukazaniem się płyty w Newonce Radio artysta zaprezentował jeszcze "Jak urosnę", gdzie gościnnie udzielił się... zespół Fasolki.

Z okazji premiery Sokół zgromadził grono twórców na nietypowym wydarzeniu. W przestrzeni galerii BWA Warszawa artysta zorganizował bardzo oszczędny w formie, całkowicie korespondujący z oprawą płyty "Nic" oraz jej tytułem, specjalny premierowy odsłuch w formie minimalistycznej wystawy. W kulminacyjnym punkcie wieczoru na dachu budynku hotelu MDM przy Placu Konstytucji w Warszawie rozbłysnął spektakularny neon "NIC". Neon przez najbliższe tygodnie będzie rozświetlał warszawskie Śródmieście.

Sokół - Nic / Spotify: Wojtek Sokół

 

Zobacz więcej na temat: sokół