Dwa Sławy zapowiedzieli nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2021 11:45
Nadchodzi "Z Archiwum X2".
Dwa Sławy
Dwa SławyFoto: Konrad Caba/Ravolume/mat. prasowe

Czekali ponoć fani. I się doczekają! Wrześniowy singiel Dwóch Sławów zatytułowany "BD GRAŁ" okazał się być pierwszym opublikowanym numerem z nowej płyty duetu. Już w styczniu ukaże się bowiem album "Z Archiwum X2". Będzie to szósty oficjalny studyjny krążek Rado i Astka.

Wraz z zapowiedzią wydawnictwa, które światło dzienne ujrzy dokładnie 21 stycznia (kto by się spodziewał, że padnie akurat na styczeń...) Sławy podzielili się kolejnym singlem. Jest nim numer "Nie znasz wad". Za jego produkcję odpowiadają Returnersi, którzy zajęli się także przygotowaniem bitów na całą nadchodzącą płytę.

Dwa Sławy - Nie znasz wad / YouTube: Dwa Sławy

- "Z Archiwum X2" to radość z muzyki przekonwertowana na zera i jedynki. To wełna mineralna oddzielająca nas od zmęczonych sąsiadów. To nasze luźne myśli odciśnięte w tkance miejskiej, a niekiedy wątpliwości próbujące się z niej wyrwać. "Z Archiwum X2" to rymy i bity - mówią o nowym albumie artyści.

Fani, którzy zdecydują się na preorder płyty mogą liczyć na nie lada prezent. Otóż do specjalnego wydania dodana zostanie płyta z archiwalnymi instrumentalami Jarasa.

Warto też przypomnieć, że tydzień po premierze "Z Archiwum X2" w Łodzi odbędzie się specjalny koncert duetu z okazji 15-lecia wspólnej działalności. Więcej dowiecie się tutaj.

  

Zobacz więcej na temat: Dwa Sławy