Kanye West zapowiedział album "Donda 2"

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2022 12:52
Planowana data premiery może zadziwić.
Kanye West
Kanye WestFoto: Universal Music Polska/mat. prasowe

Kanye West zaskoczył swoich fanów i oficjalnie zapowiedział nową płytę. Jak zdradził na swoim instagramowym profilu, "Donda 2" ukaże się już 22 lutego. Producentem wykonawczym całego albumu jest Future. Ye współpracował z raperem z Atlanty już wcześniej: w 2014 roku wydali wspólny utwór "I Won", a całkiem niedawno wystąpili razem podczas Rolling Loud California.

Pierwsze wzmianki o kontynuacji ostatniego krążka Ye wypłynęły od Stevena Victora, byłego dyrektora operacyjnego labelu G.O.O.D. Music należącego do Westa.

- Ye już pracuje nad swoim nowym arcydziełem, jakim będzie "Donda 2". Album pojawi się szybciej niż myślicie. Proces już dawno się rozpoczął i się nie zatrzymuje - powiedział serwisowi Complex Victor.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ye (@kanyewest)

Nowa płyta będzie drugą częścią wydanego w sierpniu zeszłego roku albumu "Donda". Od tego czasu Ye maczał palce w wielu projektach: wraz z Drakem zagrał charytatywny koncert pod hasłem "Free Larry Hoover", nagrywał z The Gamem, dopinał szczegóły tegorocznego występu na Coachelli, wraz z Netflixem podzielił się pierwszą częścią dokumentu "Jeen-Yuhs", a także rozpoczął prace nad pokazem mody, podczas którego modelami będą osoby bezdomne.

Kanye West - Praise God (Audio) / YouTube: Kanye West

  

Zobacz więcej na temat: kanye west