Czy to będzie komunikator idealny?

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2022 19:49
Instagram otrzymuje szereg nowości, które uprzyjemnią korzystanie z tej aplikacji jako komunikatora. 
Zdj ilustracyjne
Zdj ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Nopparat Khokthong

Meta już od kilku lat rozwija DM-y na Instagramie. Między innymi 2 lata temu zainteresowani użytkownicy mogli zdecydować się na integrację Instagrama z popularnym komunikatorem Messenger, a teraz jak czytamy na oficjalnym blogu Instagrama, serwis dostanie szereg ciekawych i przydatnych nowości.

Po pierwsze zobaczymy listę aktywnych znajomych, a to pozwoli przejść nam do konkretnych konwersacji z odpowiednimi użytkownikami. Dostaniemy także możliwość błyskawicznego odpowiadania na otrzymane wiadomości, gdy przeglądaliśmy zupełnie inne treści. Kolejną nową opcją jest integracja z portalami streamingowymi takimi jak Spotify, Apple Music czy Amazon Music, by w trakcie konwersacji przesłuchać 30-sekundową zajawkę danego utworu. DM-y otrzymają spersonalizowane motywy, naklejki oraz ankiety. Użytkownicy dostaną także możliwość wysyłania cichych wiadomości do internauty, który w tym momencie nie może rozmawiać.

Nowe funkcje będą wprowadzane na początku na wybranych rynkach, ale finalnie ulepszony komunikator Instagrama będzie dostępny dla wszystkich.

mk