Wyjątkowy koncert Sokoła na 25-lecie działalności

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2022 13:13
Szykuje się naprawdę grube wydarzenie.
Wojtek Sokół
Wojtek SokółFoto: Revolume/mat. prasowe

Od premiery ostatniego solowego albumu Sokoła minęło już sporo ponad pół roku. Ale to "NIC", bo w tym roku artysta świętuje swoje 25-lecie działalności scenicznej. Z tej okazji przygotował on coś naprawdę niezwykłego dla swoich fanów.

21 października w stołecznej hali Torwar odbędzie się potrójnie ważna impreza. Po pierwsze to premierowy warszawski koncert Sokoła promujący album "NIC". Po drugie w tym roku mija dokładnie 25 lat od kiedy Sokół pojawił się na scenie. Po trzecie swój 40 minutowy koncert zagra WWO.

Oprócz gości z solowych płyt "Wojtek Sokół" oraz "NIC", na scenie pojawią się wszystkie ważne osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy więc zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład.

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu, będzie jednak bez wątpienia wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać wspólnie 40 minutowy set największych hitów grupy.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Sarius, Oskar83, Pezet, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

 

 

AŚ, mat. prasowe