Dawid Podsiadło prezentuje "Lata Dwudzieste"

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022 14:10
Nowa płyta artysty już dostępna.
Dawid Podsiadło
Dawid PodsiadłoFoto: Daniel Jaroszek/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku w Polsce właśnie trafił do słuchaczy. Dawid Podsiadło zaprezentował dziś swoją czwartą solową płytę pt. "Lata Dwudzieste". Materiał ukazał się niemal dokładnie cztery lata po premierze podwójnie diamentowego "Małomiasteczkowego".

"Lata Dwudzieste" to efekt współpracy Dawida z Jakubem Galińskim, producentem muzycznym na co dzień grającym w jego zespole. Na krążku znajdziemy łącznie 13 utworów, a wśród nich singlowe "POST" oraz "To co masz Ty!". Poza gospodarzem na nowych kompozycjach usłyszymy dwa niepodrabialne kobiece głosy: sanah oraz Nosowskiej.

Dzień przed ukazaniem się albumu Podsiadło zaprosił na PGE Narodowy przyjaciół i media na specjalny event, podczas którego goście mogli posłuchać kilku nowych piosenek na żywo w otoczeniu wielowymiarowej, ogromnej scenografii i w towarzystwie kilkudziesięciu bohaterów okładki albumu.

Miejsce imprezy nie było przypadkowe, bo po czterech latach przerwy Dawid Podsiadło powróci na PGE Narodowy, by latem 2023 roku zagrać tam swój solowy koncert. Materiał z najnowszego albumu zostanie zaprezentowany 26 sierpnia 2023 roku na okrągłej scenie 360°, dzięki czemu event będzie mogło obejrzeć nawet 80 tysięcy ludzi.

Dawid Podsiadło - Lata Dwudzieste / Spotify: Dawid Podsiadło

 

 

Zobacz więcej na temat: Dawid Podsiadło