WRONA rusza trasę z anto9

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2023 14:35
Doczekaliśmy się!
WRONA i anto9
WRONA i anto9Foto: mat. promocyjne

Laureatka naszego konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", WRONA, rusza ze swoim materiałem w Polskę! Artystka potwierdziła właśnie, że razem z anto9 wyruszy w trasę koncertową.

Pierwszą stacją, trwającego blisko miesiąc tournée, będzie warszawski klub Hydrozagadka, gdzie artystki zaprezentują się 22 marca. Na mapie trasy znalazło się łącznie siedem dużych miast, a całość zwieńczy koncert w Krakowie 19 kwietnia.

Jeśli jesteście fanami energetycznego, alternatywnego grania, to ta trasa jest dla Was.

WRONA, czyli Weronika Jasiówka, wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka nie tylko zwyciężyła w naszym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!", ale została wyróżniona za najlepszą muzykę i teksty przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wcześniej występowała w formie solo actu, wykonując muzykę electro/alternative/pop. Wrona jest współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą.

anto9 - pop punkowa artystka, która na scenie serwuje miks mocnej energii z szeroką gamą emocjonalnych doznań. anto9 jako jedna z pierwszych w Polsce wskakuje na falę powracających wyraźniejszych gitarowych brzmień, rebelianckich tekstów i ostrzejszego wizerunku.

 

 

Zobacz więcej na temat: Wrona