Nowa płyta Włodiego ukaże się już w marcu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2023 22:16
Poznaliśmy szczegóły "HHULTRAS".
Włodi
WłodiFoto: Alan Kurc/Def Jam Recordings Poland/mat. prasowe

Od pierwszej informacji o nowym solowym albumie Włodiego minął już niemal rok. W tym czasie legenda polskiej sceny hip-hopowej zdążyła opublikować dwa utwory zwiastujące wydawnictwo. Teraz otrzymujemy trzeci singiel i najważniejsze szczegóły "HHULTRAS".

Tytułowy utwór to efekt współpracy Włodiego z Ńemym. To właśnie raper i producent z Sierpca odpowiedzialny jest za mocny, brudny bit do "HHULTRAS". Całość ozdobiona została street video zrealizowanym przez 1988 w warszawskich miejscówkach.

Włodi - HHULTRAS / Spotify: Włodi

- Moich płyt się nie słucha, moje płyty się zażywa - rapuje w nowym singlu Włodi. O tym, czy siódmy solowy album współtwórcy Molesty także uzależni słuchaczy przekonamy się 31 marca - to wtedy krążek wyląduje w rękach fanów.

Za większość bitów na "HHULTRAS" odpowiada wspomniany wcześniej Ńemy. Resztą produkcji zajęli się Szczur z ekipy JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners.

Włodi zapewnia także, że na płycie znajdziemy wielu świetnych gości, "od rapowego undergroundu po mainstream, w niesłyszanych dotąd razem połączeniach". Łącznie będzie ich aż dziesięciu, a ich ksywki poznamy niebawem.

 

Tracklista:
01. INTRO
02. Z PLANEM
03. HHULTRAS
04. PRZYSTANEK
05. NALEŻNE MIEJSCE
06. IMPULS
07. W CZARNYM FRAKU
08. BEZ ZNIECZULENIA
09. KAFKAESK
10. LEGIT CHECK
11. OUTRO
12. NAPISY KOŃCOWE

 

 

Zobacz więcej na temat: Włodi