Tame Impala z utworem do "Dungeon & Dragons"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 10:42
Oto "Wings of Time".
Kevin Parker (Tame Impala)
Kevin Parker (Tame Impala)Foto: Neil Krug/Universal Music Poland/mat. prasowe

Tame Impala powraca! Sztandarowy projekt Kevina Parkera przygotował utwór "Wings of Time" specjalnie na potrzeby zbliżającego się filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor". Jego premiera zaplanowana jest na 14 kwietnia, a już teraz możemy posłuchać rockowego motywu muzycznego.

- Prośba o przygotowanie utworu na soundtrack "Dungeons & Dragons" brzmiała jak wyjątkowa okazja, by oddać się mojej miłości do fantastycznego progresywnego rocka. Zwerbowałem mojego przyjaciela Nicholasa Allbrooka, bo wiem, że zna się na rzeczy. Wynajęliśmy hiszpańską willę, która przypominała zamek i spędziliśmy w niej dwie noce podczas trasy koncertowej w ramach występu na Primavera Sound. Już sama lokalizacja wprawiła nas w dobry nastrój. Pracowaliśmy nad tą piosenką do późna, wpadając na szalone pomysły i pisząc tekst - opowiada Kevin Parker.

Wings Of Time (From the Motion Picture Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) / YouTube: Tame Impala

Niedawno Parker miał okazję udzielić się na dwóch innych filmowych soundtrackach. Razem z Dianą Ross nagrał "Turn Up the Sunshine" na potrzeby obrazu "Minionki: Wejście Gru", a także zremiksował utwór "Edge Of Reality", który wylądował w filmie "Elvis".

 

Zobacz więcej na temat: Tame Impala Kevin Parker