Labrinth zagra na Open'er Festival 2023

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2023 16:08
Mocne ogłoszenie na początku tygodnia.
Labrinth
LabrinthFoto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Do gdyńskiego Open'er Festival 2023 pozostało połtora miesiąca. Organizatorzy systematycznie odkrywają kolejne karty i na dziś przygotowali kolejne, bardzo duże ogłoszenie.

1 lipca, czyli ostatniego dnia imprezy na głównej scenie Orange Main Stage wystąpi Labrinth. Brytyjski producent i wokalista nagrodzony Emmy rozmawiał z organizatorami już od jakiegoś czasu, a po jego występie na słynnej Coachelli udało się dopiąć wszystkie szczegóły, dzięki czemu festiwalowicze zobaczą go wraz z jego koncertową ekipą.

Najnowszym projektem Labrintha jest wydany na koniec kwietnia album "Ends & Begins". Artysta łącznie ma na swoim koncie trzy studyjne płyty, choć największą popularnością cieszy się skomponowana na potrzeby serialu "Euforia" ścieżka dźwiękowa, po której producent zyskał całe rzesze fanów. Podczas występu w Polsce z pewnością nie zabraknie zatem czegoś dla widzów jednej z najchętniej oglądanych produkcji telewizyjnych ostatnich lat.

Open'er Festival ogłosił do tej pory 40 artystów, którzy zagrają na tegorocznej odsłonie imprezy. Wśród nich znaleźli się m.in. Kendrick Lamar, Arctic Monkeys, Queens of The Stone Age, Thundercat, Metro Boomin czy SZA.

Sprawdź też:
• "Ends & Begins" - nowy album Labrintha

 

Zobacz więcej na temat: Open'er Festival Open'er